LUGAP sigorta
  Anasayfa   Ürünlerimiz   Sigortacılık Bilgileri   Hasar İşlemleri   Kurumsal   İletişim
 
Ürünlerimiz
Kasko Sigortası
Trafik Sigortası
Ev Sigortası (Konut)
İşyeri Sigortası
Seyahat Sigortası
Tarım Sigortası
Sağlık Sigortası
Mühendislik Sigortası
DASK - Zorunlu Deprem Sigortası
Yeşil Kart Sigortası
 
anlaşmalı kurumlar
 
online destek
kaza tespit tutanağı
 
bize yazın !
faydalı linkler
 
sık sorulan sorular
Faydalı Linler
8 Zorunlu Deprem Sigortası (1)
Döviz Kuru
IMKB 100 1389 
USD 8,7680 
EURO 10,4308 
ALTIN 502,867 
İşyeri Sigortası - ÜRÜNLERİMİZ
 
İşyeri Sigortası

Aksigorta, işyerinizi ve içindeki tüm malzemelerinizi her türlü tehlikeye karşı güvence altına alan geniş kapsamlı bir sigorta sistemi sunuyor... Aksigorta İşyeri Paket Sigortası.

İşyeri Paket Sigortasıyla Yangından Su Baskınına, Fırtınadan Yer Kaymasına kadar geniş kapsamlı teminatlar ile bir tek poliçede işyerinizi birçok tehlikeye karşı güvence altına alabilirsiniz.

Standart Teminatlar

Yangın, Yıldırım, İnfilak, Taşıt Çarpması, Dahili Su, Duman, Fırtına, Yer Kayması, Kar Ağırlığı,3.Şahıs Mali Mesuliyet,Enkaz Kaldırma Masrafları ve İşyeri Yardım.

İsteğe Bağlı Ek Teminatlar

Deprem ve Yanardağ Püskürmesi, Hırsızlık, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör, Sel ve Su Baskını, Enflasyon, Cam Kırılması, Yangın, İnfilak Mali Sorumluluğu, Kira Kaybı, Hasar nedeni ile yapılacak İşyeri Değişiklik Masrafları, Taşınan Para,Emniyeti Suistimal,Ferdi Kaza,İşveren Mali Mesuliyet,Kasa hırsızlık ve Yangın.

Aksigorta İşyeri Yardım

Bizim misyonumuz sigortalılarımızın her zaman ve her koşulda yanında olmaktır. Yılın 365 günü 24 saat yurt genelindeki yaygın çalışma ağımızla şimdi de iş yerleriniz ile ilgili acil sorunlarınıza çözüm getiriyoruz. "Aksigorta İşyeri Yardım", yıllarca biriktirdiğiniz emeklerin korunması için bir telefon kadar yakın sizlere.

İşyeri yardım hizmeti için 444 27 27 numaralı Hizmet Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tesisat :İşyerinizin bulunduğu binadaki bilumum sabit tesisat üzerinde meydana gelebilecek kırılma ve sızıntılar için sigortalı bu teminattan yararlanabilir.

Elektrik : İşyerinize ait elektrik sigortasından başlayıp elektrik anahtarına kadar olan tesisatta meydana gelebilecek kısa devre ve bunun işyerine ait diğer elektrik tesisatlarına vereceği zararlar bu teminata dahildir.

Cam İşleri : İşyerinin dış cephesini saran camların kırılması veya çatlaması sonucu oluşan hasarlar teminat kapması içerisindedir.

Anahtar : Kaza veya hırsızlık sonucu kilitte meydana gelen hasarlar işyerine ait anahtarların çalınması veya kaybolması sonucu işyerine girilememesi durumları teminat kapsamı dahilindedir.

Ambulans Hizmeti : Sigortalının hastalanması veya yaralanması durumunda Sigortalının tıbbi merkezlere veya bir hastaneden diğerine nakli teminat kapsamı dahilindedir.

Güvenlik Hizmeti : İşyerinin kullanılamaz duruma gelmesi durumunda işyerinin güvenliği güvenlik şirketi tarafından sağlanacaktır.

Ak İşyeri Artı Yardım

Danışma hattı (hukuki yardım,mali müşavir, tıbbi yardım, işveren, kongre ve fuar, eğitim danışmanlığı), concierge hizmetleri, bilgi hattı, organizasyon (araç muayene, ambulans, işyeri onarım) hizmetlerini kapsamaktadır.

 
Copyright © 2011 Lugap Sigorta
Tüm hakları saklıdır.
pcdoktorum